מי אנחנו

אנו עובדים עם חברות וארגונים מכל המגזרים במטרה לתרגם אסטרטגיה למציאות.
הייחודיות שלנו היא ביכולתנו לחבר בין העסקי לאנושי, בין האסטרטגי לארגוני ובין הגלובלי למקומי.
אנו מחויבים ליצירת שינוי אמיתי ופועלים בביטחון ותוך שותפות דרך עם לקוחותינו למימוש מלא של הפוטנציאל העסקי שלהם בעזרת ההון האנושי.

צוות מוביל

זיו גפן

זיו גפן, הקים ומנהל את חברת גפן ייעוץ ניהולי. זיו מביא עמו ניסיון של למעלה מעשרים שנה בליווי וסיוע למנכ"לים והנהלות. לאורך השנים סייע זיו לחברות רבות לתרגם את האסטרטגיה שלהן למציאות ולהתאים את עצמן להתמודדות עם מציאות עסקית מורכבת. זיו היה שותף להקמה והובלת המשרד של חברת הייעוץ הבינלאומית Hay Group בישראל ואף שימש כמנכ"ל החברה במשך מספר שנים

מתי כנען

מתי כנען, יועצת ארגונית ומהנדסת תעשיה וניהול. בשנים האחרונות מתי מסייעת לארגונים, לצוותים וליחידים בארגון להתפתח ולממש את הפוטנציאל העסקי, הניהולי והאישי שלהם. מלווה הנהלות בכירות בתרגום האסטרטגיה העסקית לאסטרטגיה ארגונית. מתי מגיעה מעולם ניהול הפרויקטים הטכנולוגיים וה IT במשרד ראש הממשלה ובחברת תקשורת גדולה. צברה צידה הכוללת ליווי שינויים ארגונים ושיפור תהליכים כיועצת בכירה בחברת הייעוץ "סקר דלויט".

אלינור ארבל

אלינור ארבל, יועצת ארגונית ששמה לעצמה לייצר מנהיגות בריאה ואפקטיבית בכל הרמות הארגוניות, לסייע בשיפור הביצועים ובעמידה ביעדי הארגון. מביאה עמה ידע וניסיון רב בעבודה עם ארגונים מסקטורים שונים, מלווה בשנים האחרונות עשרות צוותים בתהליכי פיתוח ושינוי.

נעמי הולצר

נעמי הולצר, יועצת ארגונית. מביאה עמה ניסיון מעשי נרחב בניהול בארגונים טכנולוגיים. מסייעת לצוותים ולארגונים לפעול בזריזות ולהתמודד עם סביבה עסקית דינמית מרובת שינויים. בעלת ניסיון רב בליווי והקניית כלים למנהלים.

גלעד קילון

גלעד קילון, יועץ ארגוני וניהולי, מביא עמו ניסיון של 15 שנה בעבודה עם מנהלים וצוותי ניהול אותם ליווה במשך השנים בתהליכי שינוי, צמיחה והתפתחות. גלעד מומחה בתהליכי פיתוח מנהיגות ניהולית, ומסייע למנהלים לפתח את היכולות שלהם תוך חיבור מתמיד לפרקטיקה הארגונית ולתוצאות העסקיות. בעל תואר שני בסוציולוגיה ארגונית-יישומית, אוניברסיטת חיפה.

בנוסף, אנו מעסיקים צוות קטן ואיכותי של יועצים בכירים ומנוסים. כולם בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום הייעוץ לחברות בארץ ובחו"ל.

שותפויות גלובליות

אנו עושים שימוש בטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר בעולם הייעוץ, כולל שיתוף פעולה ייחודי עם חברת Hay Group המאפשר לנו לתת מענה אמיתי ללקוחותינו הפועלים בפריסה גלובלית תוך שימוש במתודולוגיות ובכלים מוכחים ובסטנדרטים בינלאומיים מובילים.

כן זה נכון, אנחנו מאמינים בשילוביות ומממשים אותה גם בגפן ייעוץ ניהולי. אנו מאמינים שמפגש בין עולמות שונים מוביל לפתרונות יוצאי דופן.