ארבעה יועצים נכנסים לחדר...

זו יכולה להיות התחלה של בדיחה לא רעה,

אבל זה מה שקרה כשארבעה יועצים ארגוניים מחברת "גפן ייעוץ ניהולי" החליטו לכתוב ביחד ספר.
ב"דרושים שותפים" חושפים אתכם הכותבים לגישה חדשה לניהול יחסים בארגונים. לצד המודל שפיתחו, הם מציגים אסופה של סיפורים אישיים המבוססים על מקרים אמיתיים מחייהם של עובדים ומנהלים בארגונים, ומשרטטים עבור הקוראים נקודת מבט חדשה על עולם השותפויות.

"דרושים שותפים", הוא ספר על אנשים ועל ארגונים, על רגעים והזדמנויות. יש בתוכו סיפורים על אנשים ועל מה שביניהם, על מערכות היחסים והקסם החמקמק המתרחש כשהן מצליחות, כשנוצר אמון ומתהווה שפה משותפת. תוכלו למצוא כאן תובנות על בחירות, אומץ ואחריות.

הספר הוא מתנה נפלאה לעובדים ומנהלים ולכל אלו שעולם השותפויות ומערכות היחסים מסקרנים אותם, כי – דרושים שותפים!

ספר ניהול לייעוץ ארגוני - דרושים שותפים

מחירים:

מחיר הספר

רכישה פרטית

68 ₪

68 ₪

מחיר מיוחד

לארגונים

(מעל 10 ספרים)

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או
שלחו לנו הודעה בווטסאפ

ספר ניהול לייעוץ ארגוני - דרושים שותפים

מחירים:

מחיר הספר

רכישה פרטית

68₪

68 ₪

מחיר מיוחד

לארגונים

(מעל 10 ספרים)

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או
שלחו לנו הודעה בווטסאפ

על המחברים

אלינור ארבל, זיו גפן, מתי כנען ושרון אופיר שטרית הם יועצים ארגוניים בחברת "גפן ייעוץ ניהולי", חברה לייעוץ ארגוני אשר עובדת עם הנהלות של ארגונים מובילים במגזר הפרטי, הציבורי והחברתי ושמה לה למטרה לעבוד עם מנהלים שאינם חוששים לשנות ולהשתנות ואשר מאמינים בכוח הטמון ביצירת שותפויות טובות ומיטיבות.

מתי כנען  |  זיו גפן  |  שרון אופיר שטרית  |  אלינור ארבל

תגובות קוראים

מעיין בר צבימנהל חטיבות מוצרים - Applied Materials
Read More
"הספר מבוסס על סיפורים שחיברו אותי מיד לעולם השותפויות, נתן חומר למחשבה והנעה לפעולה, כתוב נפלא, נקרא בסקרנות ובהנאה כמו ספר פרוזה אמיתי ולאו דווקא ספרות מקצועית..."
יואש בן אליעזרסמנכ"ל שיווק - טמפו
Read More
"הספר "דרושים שותפים" מאפשר לך להביט מהצד על עצמך בסיטואציות שכולנו חווינו בחיים המקצועיים שלנו, ולא מעט פעמים כואבים אותם, ולהבין בדרך אובייקטיבית מה משמעות פרספקטיבת השותפות הזו, שהוא הרבה מעבר לסמנטית, ובמובנים רבים גם הרבה מעבר לארגונים"
רינת גרינברגVP EPM & ESG - Maytronics
Read More
"קראתי בשקיקה. הכתיבה קולחת, לא מתיימרת ונוגעת בנושא סופר חשוב, מתוך הבנה כי ללא שותפויות לא ניתן לנהל שום מהלך או פרויקט, מורכב כפשוט. בסביבת העבודה ובכל סביבה."
יפתח גיאיזם חברתי ואיש חינוך
Read More
"ספר חובה לאנשים שעובדים עם אנשים. נכתב מתוך אותנטיות ופגיעות ומהווה דוגמא אישית וצוותית לשותפות מנצחת"
נירית נורמןע.מנכ"ל - ביופור קוסמטיקה מדעית בע"מ
Read More
"אהבתי מאוד את השילוב העדין והמדויק בין ההיבטים האישיים וההיבטים המקצועיים שמתמזגים יחד למארג נפלא של מילים, רעיונות, גישות, מחשבות ותובנות חדשות ומרעננות ובמיוחד את הנגיעה ברגשות בתוך המבוך העסקי. יצרתם ספר שעומד בשורה אחת עם הספרים המובילים בעולם המקצועי והעסקי"
ברק וינשטייןמנהל שטראוס-נאו
Read More
"ניהול ממשקים בארגון זה אחד האתגרים הגדולים ביותר ומפתח חשוב להצלחה. הגישה המקורית של הכותבים מביאה ערך רב. השילוב עם הסיפורים מעניק חיים לתפיסה התיאורטית ומחבר אותה ליום יום שלנו"
איתי מרגליתסמנכ"ל אזורי ישראל - חברת Salesforce
Read More
"הזדהיתי מאוד עם הסיפורים שהכותבים שיתפו בספר. בחלקם אף הרגשתי שהם ממש מסופרים על שותפיי לדרך ועליי. כולי תקווה שהמנהלים והמנהיגים שייקראו את הספר, יאמצו את גישת השותפויות - השמיים הם הגבול למה שניתן להשיג ביחד - בהצלחה במסע ותהנו מהדרך."

© כל הזכויות שמורות לגפן ייעוץ ניהולי | office@Geffencon.co.il | חזרה לדף הבית | מי אנחנו

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר עבור מחיר מיוחד לארגונים

דילוג לתוכן