לוגו ACTIVE LEADERSHIP - גפן ייעוץ למנהלים
לוגו ACTIVE LEADERSHIP - גפן ייעוץ למנהלים

מה אומרים הלקוחות

נגן וידאו
הלקוח במרכז

שלי שחר, בעלים, חברת מפעיל

מתי מלווה את ההנהלה שלנו מספר שנים‎. מתי יוצאת דופן בחוכמה, ברגישות ובתכליתיות שלה. היכולת שלה מצד אחד לראות את הפרט ולהבין את המניעים ‏והשפה של כל אחד ואחד ומצד שני לראות ולהבין את הצרכים העסקיים של החברה אותה היא מלווה וביחד לשלב ‏בין הדברים ולהוביל את ההנהלה לקפיצת מדרגה משמעותית, מתוך שיח, רתימה, הבנה ומחויבות הדדית‏... קרא עוד

הלקוח במרכז

ניר לזר, אמדוקס, ‏Head of Comcast-Charter AD, Amdocs Development

I would like to thank you for a very powerful leadership program we have just completed ‎with approximately 60 senior directors of the Amdocs Development Division... קרא עוד

אנשים רוצים להיות מונהגים על ידי אדם ולא על ידי ממלא תפקיד או בעל משרה.

אותנטיות במידה הראויה מאפשרת למנהל הבכיר למנף את חזקותיו ולנהל טוב יותר את המאפיינים העמוקים יותר של אישיותו שאותם לא ניתן לשנות. לכן, נקודת המוצא והיסוד הראשון בגישה שלנו לפיתוח מנהיגות היא העמקת המודעות העצמית.

האמת הפשוטה היא שביכולתנו לשלוט רק על מה שאנו מודעים לו. מה שאיננו מודעים אליו שולט בנו.

במסגרת זו נסייע למנהלים להעמיק את המודעות ל"מערכת ההפעלה" הניהולית שלהם – מה מניע אותי? מהן ההעדפות שלי? מתי אני במיטבי ומתי פחות? מה מאפיין את סגנון הניהול שלי? ועוד.

מנהל אשר יודע מה מייחד אותו, לטוב ולרע, יוכל למנף את יתרונו היחסי לצורך תפקידו המנהיגותי.

נדגיש כי אנו לא מאמינים בגישה של One-size-fits-all ולכן מדובר במתן פתרון דינמי וגמיש שמותאם לכל לקוח בהתייחס לצרכים. 

שאלות
ותשובות

בין לקוחותינו

חלק ניכר מעבודתנו נסוב סביב סיוע לארגונים ביישום תהליכי שינוי. אנו פועלים במתודה אג'ילית. מכירים בחשיבות התכנון המקדים ויחד עם זאת מעדיפים קצב ויצירת מומנטום. למידה וביצוע התאמות תוך כדי תנועה. תמיד נחתור למעורבות ורתימה של הארגון וכלל בעלי העניין בתהליך השינוי, שמירה על מיקוד במטרות השינוי והמדדים להצלחה ובניית יכולות הארגון ליישום השינוי.

היועצים שלנו בעלי ניסיון רב שנים בעבודה בסביבה גלובאלית. כל הסדנאות ותהליכי פיתוח הצוותים כמו גם תכניות פיתוח המנהלים מועברים באנגלית ללקוחות גלובאליים, פנים אל פנים או באופן מקוון בטכנולוגיות אינטראקטיביות. כל המתודולוגיות של גפן וחומרי ההדרכה פותחו בשתי השפות ונגישים לארגונים מקומיים ולגלובאליים.

אנחנו מלווים חברות בכל הגדלים והמבנים, ומתעשיות מגוונות. החל מחברות הזנק צעירות, חברות תעשייתיות בניהול משפחתי, ועד לארגונים גדולים או גלובאליים בעולמות המזון, קמעונאות, תקשורת, טכנולוגיה מתקדמת, ציוד רפואי, תרופות ועוד. בכל ארגון אנחנו מתאימים את תכנית הליווי או ההתערבות למידות ולצורך המדויקים להם.  

אנחנו מכירים ומוקירים רבות מחברות הייעוץ בשוק ומתגאים בשיתופי פעולה מצוינים עם יועצים מנוסים ובכירים בתעשייה שלנו. כחברת יעוץ שמנו לעצמינו למטרה לסייע לארגונים להיות בגרסה המיטבית של עצמם, ואנו עושים זאת על ידי שותפות אמתית עם לקוחותינו. לשם כך, אנחנו לא מפסיקים ללמוד ולהעמיק את תחומי ההתמחות שלנו, אנחנו מביאים לשותפות עם הלקוח ידע וניסיון מקצועי מחד, והרבה פתיחות וסקרנות כדי שנבין באופן המעמיק ביותר את צורך והסיטואציה. ניסיון מחד וסקרנות מאידך מייצרים ברוב המקרים את הפתרון הנכון ללקוח, וביחד תכנית ההתערבות נרקמת ומיושמת למקסימום אימפקט.   

הפתרונות שלנו

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן