פיתוח עבודת צוות

פיתוח עבודת צוות אפקטיבית

עבודת צוות אפקטיבית – מושג שיכול להיתפס כקלישאתי ולא מוחשי, הינו למעשה אחד התנאים הבסיסיים ביותר להצלחה בעולם רשתי ומשתנה. מציאת המתודה הנכונה לעבודה משותפת של כל חברי הצוות על משימותיהם ועיסוקיהם השונים הפכה להיות אחת המשימות הארגונית המאתגרות של המאה ה- 21, נוכח היחלשות המבנה ההיררכי בארגונים וצמיחת מתודולוגיות עבודה א-היררכיות

פיתוח עבודת צוות – התהליך

מזה שנים שאנחנו בגפן יעוץ ניהולי מאמנים צוותים לעבודה משותפת אפקטיבית על ידי כיוונון של תשומת הלב לארבעה מרכיבים מהותיים: מטרות משותפות, תפקידים ברורים, תהליכי קבלת החלטות מוסכמים וחוזה צוותי הכולל נורמות ושגרות עבודה אפקטיביות.

זה נראה פשוט, זה נראה ברור מאליו, אך לא כך הדבר. ארכימדס אמר "תנו לי נקודת משען ואזיז את העולם ממקומו". אנחנו מתייחסים לבניית עבודת הצוות כנקודת ארכימדס של ההתפתחות הארגונית ומסייעים לצוותים לבנות את מודל ההפעלה הייחודי להם כך שיגע באופן מוחשי הן בציר המשימה והביצועים והן בציר היחסים בצוות.

בתהליך המתודולוגי שאנו מנחים הצוות לומד לבנות את ארבעת היסודות הקריטיים לעבודה פורה ויעילה ויוצא מהתהליך מחוזק עם חוזה עבודה מוסכם על כל חברי הצוות, ועם הסכמות שכבר מתחילים ליישם למחרת בבוקר.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

ליועצים בחברת גפן ייעוץ ניהולי ניסיון רב שנים בעבודה עם מנכ"לים והנהלות ואנו יודעים להצביע על תהליכים שהביאו לשיפור משמעותי ביכולת התחרותית של לקוחותינו.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

הלקוח במרכז

שלומי חנני, סמנכ"ל כספים, כנס גרופ

"אלינור ליוותה צוות של מנהלי כספים בכירים בארגון בבניית שותפות אפקטיבית בינינו, ופעלה במקצועיות לסייע לממשקים קריטיים אלו לעבוד בצורה מיטבית ביחד, תוך שימוש בכלי הלומינה להעלאת המודעות העצמית והמודעות לאחר. לעבוד מול/ועם אלינור זה לקבל חותם סופי שאמון, תקשורת בריאה וצניעות משמשות אבני הדרך שאיתם אפשר לצמוח ולהתקדם בכל תחום בחיים ובעיקר בניהול ובניית שותפויות איכותיות. תודה לך על השותפות"

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן