אסטרטגיה עסקית

יישום אסטרטגיה עסקית

מנכ"לים והנהלות אשר גיבשו לעצמם כיוון אסטרטגי נעזרים בנו בשלב יישום האסטרטגיה. אנו מסייעים להם בהתאמת המבנה הארגוני, התהליכים, עבודת הממשקים ופיתוח יכולות הניהול הנדרשות למימוש האסטרטגיה העסקית.

שאלת עבודה קלאסית איתה אנחנו מגיעים ללקוח שצריך סיוע בבניית אסטרטגיה עסקית: איך נוכל לחזק את עבודת הצוות ושיתוף הפעולה שלנו בהנהלה ולהוביל יחד את החברה לצמיחה עסקית?

ארגון שצוות ההנהלה שלו לא מלוכד סביב המטרות המשותפות והאבנים הגדולות יתקשה לצעוד קדימה למימוש הפוטנציאל העסקי שלו. בתהליך בניית האסטרטגיה העסקית גפן יעוץ ניהולי מסייעים בתרגום התכנית העסקית והיעדים לתכנית פעולה ארגונית וליכולות ביצוע הן בציר המשימות והן בציר היחסים ושיתופי הפעולה.

בתהליכים שביצענו יחד עם לקוחותינו התוצרים בדרך כלל כוללים:

  • חידוד האג'נדה משותפת – הסכמה על מה תפקידנו כהנהלה, מה האימפקט המשותף שלנו שהוא מעבר לכל אחת מהיחידות, ומהם המהלכים המרכזיים שעלינו להצליח בהם?
  • בחינה והסכמות על נורמות ושגרות העבודה המשותפות
  • העמקת האמון, האינטימיות והיחסים בין חברי הצוות

כל אלו הינם התנאים הקריטיים שצריכים לקרות על מנת שארגון ידע לאן פניו וכל חלקיו יהיו מסונכרנים עם הדרך. כאשר התשתית הארגונית, המבנה והתהליכים עובדים היטב, גם שינויים חדים באסטרטגיה או במטרות הארגון לא יגרמו לאיבוד שיווי המשקל והארגון ידע לנוע בגמישות עם הסביבה המשתנה.

אנחנו פועלים בשותפות מלאה עם לקוחותינו כדי לסייע להם למצוא את הדרך העסקית והאסטרטגית הנכונה עבורם בכל עת, ומאמינים שבניית אסטרטגיה עסקית הינו אחד המהלכים המשמעותיים ביותר בהצלחת הארגון.

נגן וידאו

אסטרטגיה עסקית – התהליך

במהלך עשרות פרויקטים שבהם עזרנו ללקוחותינו ביישום האסטרטגיה העסקית, זיקקנו לעצמינו שבעה מנופים ארגוניים שהם קריטיים ליישום ולמדנו כי בדרך כלל הארגון יידרש לשנות ולהתאים לפחות שלושה מתוכם על מנת להשיג את התוצאות העסקיות המצופות

התהליך שאנו מובילים כולל שלושה שלבים ממוקדים:

אנו מאמינים בגישה פרקטית המגדירה מראש את מדדי ההצלחה ופועלים באופן מודולרי וגמיש במטרה להיענות
לצרכים והמאפיינים הייחודיים של כל לקוח.

במסגרת זו אנו מטפלים במנופים הקריטיים לשינוי:

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

אקלים ותרבות ארגונית

בניית יכולות קריטיות

עבודת ההנהלה

תהליכי קבלת החלטות

תהליכים ותפקידים

מבנה ארגוני

ליועצים בחברת גפן ייעוץ ניהולי ניסיון רב שנים בעבודה עם מנכ"לים והנהלות ואנו יודעים להצביע על תהליכים שהביאו לשיפור משמעותי ביכולת התחרותית של לקוחותינו.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

הלקוח במרכז

שחר בן מויאל, משנה למנכ"ל, משק אנרגיה

"זיו ומתי מחברת גפן ליוו אותנו בתהליך שינוי מבנה והתאמתו להתרחבות משמעותית של חברה שהונפקה לאחרונה. עבודתם היוותה נדבך קריטי ביכולת שלנו ליישם את האסטרטגיה. זיו ומתי הם מקצוענים ושותפים שאפשר לסמוך עליהם וממשיכים ללוות את החברה ביישום השינוי. ממליץ בחום!"

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן