לוגו ACTIVE PARTNERSHIP - גפן ייעוץ למנהלים
לוגו ACTIVE PARTNERSHIP - גפן ייעוץ למנהלים

מה אומרים הלקוחות

נגן וידאו
הלקוח במרכז

ערן ברק, מנהל אגף לקוחות אסטרטגיים, בזק בינלאומי

מתי וזיו יצקו תוכן וכלי עבודה מעשיים המשלבים את יכולת הארגון, צרכי הלקוח והביצוע בפועל. התוצאות היו ‏יוצאות מן הכלל. מודל המולקולה יושם על מספר לקוחות בפיילוט שלווה על ידי גפן. המהלך הביא להעלאת ערך ‏מוחשית בעיני הלקוחות שהשתתפו בפיילוט, גידול במכירות... קרא עוד

הלקוח במרכז

מירב לוין-גדות, ‏Head of HR Amdocs Delivery

שירלי יקרה, נושא השותפויות ועבודת הממשקים זוהה אצלנו כמיקוד עסקי קריטי שיאפשר לאמדוקס להגיב מהר יותר לצרכי הלקוחות והשוק הדינמי שבו אנחנו פועלים. אני רוצה להודות לך לאלינור ולכל צוות המנחים של גפן על תכנית מאד משמעותית שעברנו. התרשמתי מאד מהאופן ‏שבו הצלחתם לקחת קבוצות של מנהלים מכל העולם, לגרום להם להתבונן לעומק בדפוסי הניהול שלהם ולהקנות ‏כלים ופרקטיקות שהמנהלים הצליחו לאמץ באופן מידי‏... קרא עוד

מודל השותפויות של גפן משקף רמה חדשה של התנהלות ארגונית הנדרשת להתמודדות עם סביבה סבוכה ומרובת שינויים. יישומו מאפשר לארגונים לפרוץ את תקרת הזכוכית של עצמם ולהביא לידי ביטוי יכולות ואיכויות חדשות תוך קיצור לוחות זמנים ויצירת מרחבים חדשים לידע, לחדשנות ולניהול צרכי הלקוחות. כתוצאה מכך לומד הארגון להשתנות בקצב הנדרש על מנת להישאר רלוונטי. באמצעות משקפיים חדשים שמציעה גישת Active Partnership מתגלים מרחבים חדשים המכילים בחובם פוטנציאל אדיר לצמיחה. אנו קוראים להם "המרחבים הלא מנוהלים" של הארגון. על בסיס תפיסת העולם הזו פיתחנו מודל עבודה פשוט ומעשי התורם ישירות לקיצור לוחות זמנים, הורדת עלויות והשגת יעדים עסקיים באמצעות יצירת שותפות בין חלקים קריטיים בארגון לאורך שרשרת הערך.

נדגיש כי אנו לא מאמינים בגישה של One-size-fits-all ולכן מדובר במודל דינמי וגמיש שמותאם לכל לקוח במהירות ובקלות. תהליך היישום הראשוני אורך כשלושה חודשים ברמת הארגון וכולל שלושה מרכיבים:

team focus

זיהוי הממשקים והמולקולות הקריטיות

חץ שחור
ייעוץ לחברות

אימון הצוותים להתנהלות בשותפות

חץ שחור
ACCOUNTABILITY

יצירת התשתית והמעטפת הארגונית לתמיכה בעבודת הצוותים

שאלות
ותשובות

בין לקוחותינו

חלק ניכר מעבודתנו נסוב סביב סיוע לארגונים ביישום תהליכי שינוי. אנו פועלים במתודה אג'ילית. מכירים בחשיבות התכנון המקדים ויחד עם זאת מעדיפים קצב ויצירת מומנטום. למידה וביצוע התאמות תוך כדי תנועה. תמיד נחתור למעורבות ורתימה של הארגון וכלל בעלי העניין בתהליך השינוי, שמירה על מיקוד במטרות השינוי והמדדים להצלחה ובניית יכולות הארגון ליישום השינוי.

היועצים שלנו בעלי ניסיון רב שנים בעבודה בסביבה גלובאלית. כל הסדנאות ותהליכי פיתוח הצוותים כמו גם תכניות פיתוח המנהלים מועברים באנגלית ללקוחות גלובאליים, פנים אל פנים או באופן מקוון בטכנולוגיות אינטראקטיביות. כל המתודולוגיות של גפן וחומרי ההדרכה פותחו בשתי השפות ונגישים לארגונים מקומיים ולגלובאליים.

אנחנו מלווים חברות בכל הגדלים והמבנים, ומתעשיות מגוונות. החל מחברות הזנק צעירות, חברות תעשייתיות בניהול משפחתי, ועד לארגונים גדולים או גלובאליים בעולמות המזון, קמעונאות, תקשורת, טכנולוגיה מתקדמת, ציוד רפואי, תרופות ועוד. בכל ארגון אנחנו מתאימים את תכנית הליווי או ההתערבות למידות ולצורך המדויקים להם.  

אנחנו מכירים ומוקירים רבות מחברות הייעוץ בשוק ומתגאים בשיתופי פעולה מצוינים עם יועצים מנוסים ובכירים בתעשייה שלנו. כחברת יעוץ שמנו לעצמינו למטרה לסייע לארגונים להיות בגרסה המיטבית של עצמם, ואנו עושים זאת על ידי שותפות אמתית עם לקוחותינו. לשם כך, אנחנו לא מפסיקים ללמוד ולהעמיק את תחומי ההתמחות שלנו, אנחנו מביאים לשותפות עם הלקוח ידע וניסיון מקצועי מחד, והרבה פתיחות וסקרנות כדי שנבין באופן המעמיק ביותר את צורך והסיטואציה. ניסיון מחד וסקרנות מאידך מייצרים ברוב המקרים את הפתרון הנכון ללקוח, וביחד תכנית ההתערבות נרקמת ומיושמת למקסימום אימפקט.   

הפתרונות שלנו

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן