התערבות "כירורגית" בממשק קשה

התערבות בממשק הקשה – על מה מדובר?

ארגונים בנויים מאנשים, ואנשים הם מורכבים… לא פעם אנחנו נתקלים בקושי בינאישי המשפיע באופן אקוטי על ביצועי הצוות או המחלקה. תקיעות שמתעוררת בקשר בין שתי דמויות מפתח, או יותר, בפועל יוצרת חסימות בתהליכים הקריטיים המתבטאים בעיכובים מיותרים וחוסר מוטיבציה. אבל זה לא רק אישי, לרוב הפערים הבינאישיים מתחילים כאשר אין בהירות סביב מטרות משותפות ואף במקרים רבים כאשר המטרות העסקיות נראות סותרות

המטרה בהתערבות "כירורגית" בממשק: שיפור בתוצאות העסקיות באמצעות הגדרת חוזה שותפות חדש

איך נראה התהליך?

התערבות כירורגית – מהירה, מדידה וממוקדת

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

ליועצים בחברת גפן ייעוץ ניהולי ניסיון רב שנים בעבודה עם מנכ"לים והנהלות ואנו יודעים להצביע על תהליכים שהביאו לשיפור משמעותי ביכולת התחרותית של לקוחותינו.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

הלקוח במרכז

שלומי חנני, סמנכ"ל כספים, כנס גרופ

"אלינור ליוותה צוות של מנהלי כספים בכירים בארגון בבניית שותפות אפקטיבית בינינו, ופעלה במקצועיות לסייע ‏לממשקים קריטיים אלו לעבוד בצורה מיטבית ביחד, תוך שימוש בכלי הלומינה להעלאת המודעות העצמית ‏והמודעות לאחר. ‏ לעבוד מול/ועם אלינור זה להצטער שאין לך אלינור קטנה על הכתף, שבכל סיטואציה או מערכת יחסים שאתה נמצא ‏בה בחיים, תוכל לייעץ לך איך להגיב, מה לומר ברמות הדיוק הכי גבוהות, ובאיזה שפת גוף לנקוט.‏ לעבוד מול/ועם אלינור זה לבחון יריעות רחבות של פרספקטיבות על מצבי ניהול, תוך כדי אתגור המחשבה שלך. וכמו ‏שריר שמתפתח תוך כדי מאמץ, כך גם מועצמות יכולות הניהול שלך ובעיקר האמפתיה והאינטליגנציה הרגשית, ‏מרכיבים כה חשובים בניהול אנשים.‏ לעבוד מול/ועם אלינור זה לקבל חותם סופי שאמון, תקשורת בריאה וצניעות משמשות אבני הדרך שאיתם אפשר ‏לצמוח ולהתקדם בכל תחום בחיים ובעיקר בניהול ראשון העובדים.‏ תודה לך על השותפות"

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן