ייעוץ למנהלים

ייעוץ למנהלים – מה אנחנו מציעים?

תהליך אימון אישי למנהלים מהווה עבורם מסגרת אישית מעמיקה ובטוחה, המאפשרת התבוננות והעמקת המודעות לסגנון הניהולי ולמידת האפקטיביות – באופן שמוביל לשיפור, שינוי והעצמה.

התהליך מאפשר למקד את המשאבים והיכולות העומדים לרשותם של המנהלים בכדי להשיג פריצת דרך. התהליך מיועד למנהלים שרוצים לשפר את הניהול העצמי ולצאת מדפוסים מוכרים שאינם משרתים עוד.

במסגרת התהליך מושם דגש רב על הבנת האתגרים מולם ניצבים המנהלים באמצעות ניתוח דילמות ניהוליות מחיי היום יום ובהמשך חקירה של דפוסי הפעולה, הבנת המשמעויות וחשיבה משותפת על הרחבת הרפרטואר האישי. זיהוי הדפוסים הינו מרכיב מרכזי בתהליך ומאפשר חשיבה על משמעויותיהם ועל אפשרויות של צמיחה, התפתחות ושינוי.

במהלך הליווי נעשה שימוש במספר מתודות וכלים התומכים בתהליך ומאפשרים פתיחה של המרחב הבטוח לחקירה.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

ליועצים בחברת גפן ייעוץ ניהולי ניסיון רב שנים בעבודה עם מנכ"לים והנהלות ואנו יודעים להצביע על תהליכים שהביאו לשיפור משמעותי ביכולת התחרותית של לקוחותינו.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

הלקוח במרכז

שאול גולומב, סמנכ"ל תפעול, VRT-POWER

"מתי ליוותה אותי כיועצת אישית בהיבטים של התנהלות אישית וצוותית במפעל.  במקביל עבדנו בייעוץ אישי גם עם כמה מהמנהלים בצוות שלי. התוצאות היו מצוינות ומהירות. האווירה השתפרה, יחסי העבודה הוטבו ובזכותה צלחנו, אני ואנשיי, תקופה סוערת ומאתגרת מאד בחיי המפעל. מאז אותה תקופה אני נעזר במתי בנקודות החלטה ובהתלבטויות ארגוניות. מתי ניחנה בשילוב נדיר של הבנה אנושית עמוקה, ענייניות ומיקוד במטרה לצד ראיה ארגונית ועסקית רחבה"

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן