סדנת סגנונות תקשורת

סדנת סגנונות תקשורת – מה זה אומר?

ההתנהלות בארגונים המשתנים בקצב מהיר ובמציאות מורכבת, הצורך לנהל את הממשקים כשותפויות מצריכה אינטליגנציה רגשית גבוהה יותר.

היכולת להיכנס לנעליים של האחר ולהבין את הצרכים שלו והמוטיבציות שלו, דורשת כתנאי מקדים את היכולת להבין קודם כל את עצמי – מה אני צריך ומה אני רוצה, את החזקות והחולשות של עצמי, להכיר את עצמי לעומק יותר ולהיות מודע לצורה שאני מתנהל בעולם.

זה לא טריוויאלי ולא מובן מאליו, זה שריר שצריך לאמן, יש כאלו שזה בא להם בקלות וכאלו שזה זר להם לחלוטין.

הסדנה הזו, סדנת פיתוח מנהלים ועובדים, חושפת בפני אנשים את הצורך לזהות ולהבין את האחר על חזקותיו וחולשותיו, ומאפשרת הטמעת שפה חדשה, משקפיים אחרות דרכם אנחנו מסתכלים על אנשים בצורה הרבה פחות שיפוטית.

לומדים להעריך את בני האדם בשונותם. כאן תלמדו קודם מה הסגנון המאפיין אתכם, מה העולם החיצון רואה בכם, ואחר כך תלמדו איך לזהות את הסגנון האישי של האחר ואיך נכון לתקשר מולו בהינתן הסגנון האישי שלו.

אז מה קורה בסדנת סגנונות תקשורת?

סדנאות הלומינה מזמינות את המשתתפים למסע אישי של למידה והתפתחות תוך חקירה עצמית עמוקה, פרקטית ומשמעותית.

לפני הסדנא מתבקשים המשתתפים לענות על שאלון ממוחשב שמתורגם על ידינו לדו"ח אישי מעמיק שיינתן לכל אחד מהמשתתפים במהלך הסדנא

במהלך הסדנא המשתתפים:

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

ליועצים בחברת גפן ייעוץ ניהולי ניסיון רב שנים בעבודה עם מנכ"לים והנהלות ואנו יודעים להצביע על תהליכים שהביאו לשיפור משמעותי ביכולת התחרותית של לקוחותינו.

סדנת סגנונות תקשורת למנהלים - 4 הצבעים של הסגנונות

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן