לוגו ACTIVE TRANSFORMATION - גפן ייעוץ למנהלים
לוגו ACTIVE TRANSFORMATION - גפן ייעוץ למנהלים

מה אומרים הלקוחות

נגן וידאו
הלקוח במרכז

שלי בלוך, סמנכ"ל משאבי אנוש ואסטרטגיה, TYCO

בעולם שבו מרבית המיזוגים נכשלים, הוכתר מיזוג זה בהצלחה עסקית וארגונית. את תהליך ההכנה למיזוג, המיזוג עצמו והראורגניזציה שנדרשה ליווה זיו גפן. ניסיונו הגלובאלי, המקצועיות והרגישות המאפיינת אותו הפכו אותו ליועץ נאמן ובן ברית מקובל על כל הצדדים.…‎... קרא עוד

הלקוח במרכז

יעקב הרשקוביץ, סמנכ"ל מש"א ותשתיות, סנמינה

הנהלת החברה ואני בתוכם חשים חובה נעימה להביע בפניכם את הערכתנו הכנה להישגים עד כה, לאופן המקצועי, האישי והמעמיק בו אתם מובילים, מייעצים ומנחים את התהליך... קרא עוד

מבין לקוחותינו, ארגונים ממגזרים מגוונים, אין אחד שאינו מתמודד עם הצורך להשתנות ולהתפתח.  כל ארגון והנסיבות שלו, כל ארגון והאג'נדה האסטרטגית שלו, כולם מחפשים דרכים להתחדש, להשתנות, להסתגל, לצמוח.

חלק ניכר מעבודתנו נסוב סביב סיוע לארגונים ביישום תהליכי שינוי – שינוי ארגוני, שינוי במודל העסקי, שינוי במנועי הצמיחה, שינוי תפיסתי, שינוי ביכולות, שינוי בניהול, שינוי בעבודת הממשקים.

גישת ה – Active Transformation שגיבשנו היא מתודולוגיה המאגדת בתוכה ארגז כלים עשיר ובבסיסה 5 עקרונות מעצבים:

פרואקטיביות

פרואקטיביות

נטילת יוזמה והתאמת הארגון למימוש יעדיו האסטרטגיים ולמציאות המשתנה

ייעוץ לחברות

תהליך אג'ילי

ניהול השינוי בתהליך זריז, גמיש ומתפתח והתקדמות מסבב לסבב (במקום בשיטת "Top-down” הישנה )

ACCOUNTABILITY

co-creation

יצירת מעורבות אמיתית של מנהלים ועובדים בתהליך ובניית מחויבות בכל רמות הארגון ליישום השינוי

customer-centricity-1

הלקוח במרכז

שימור נקודת המבט וחווית הלקוח במרכז תשומת הלב, גם כאשר נדרשים לתהליכי שינוי פנימיים בארגון

אייקון שמייצג תכלית

תכלית

לאורך התהליך נדאג להציב את שאלת ה"לשם מה"? מה תכלית השינוי? כיצד תימדד הצלחה?

שאלות
ותשובות

בין לקוחותינו

חלק ניכר מעבודתנו נסוב סביב סיוע לארגונים ביישום תהליכי שינוי. אנו פועלים במתודה אג'ילית. מכירים בחשיבות התכנון המקדים ויחד עם זאת מעדיפים קצב ויצירת מומנטום. למידה וביצוע התאמות תוך כדי תנועה. תמיד נחתור למעורבות ורתימה של הארגון וכלל בעלי העניין בתהליך השינוי, שמירה על מיקוד במטרות השינוי והמדדים להצלחה ובניית יכולות הארגון ליישום השינוי.

היועצים שלנו בעלי ניסיון רב שנים בעבודה בסביבה גלובאלית. כל הסדנאות ותהליכי פיתוח הצוותים כמו גם תכניות פיתוח המנהלים מועברים באנגלית ללקוחות גלובאליים, פנים אל פנים או באופן מקוון בטכנולוגיות אינטראקטיביות. כל המתודולוגיות של גפן וחומרי ההדרכה פותחו בשתי השפות ונגישים לארגונים מקומיים ולגלובאליים.

אנחנו מלווים חברות בכל הגדלים והמבנים, ומתעשיות מגוונות. החל מחברות הזנק צעירות, חברות תעשייתיות בניהול משפחתי, ועד לארגונים גדולים או גלובאליים בעולמות המזון, קמעונאות, תקשורת, טכנולוגיה מתקדמת, ציוד רפואי, תרופות ועוד. בכל ארגון אנחנו מתאימים את תכנית הליווי או ההתערבות למידות ולצורך המדויקים להם.  

אנחנו מכירים ומוקירים רבות מחברות הייעוץ בשוק ומתגאים בשיתופי פעולה מצוינים עם יועצים מנוסים ובכירים בתעשייה שלנו. כחברת יעוץ שמנו לעצמינו למטרה לסייע לארגונים להיות בגרסה המיטבית של עצמם, ואנו עושים זאת על ידי שותפות אמתית עם לקוחותינו. לשם כך, אנחנו לא מפסיקים ללמוד ולהעמיק את תחומי ההתמחות שלנו, אנחנו מביאים לשותפות עם הלקוח ידע וניסיון מקצועי מחד, והרבה פתיחות וסקרנות כדי שנבין באופן המעמיק ביותר את צורך והסיטואציה. ניסיון מחד וסקרנות מאידך מייצרים ברוב המקרים את הפתרון הנכון ללקוח, וביחד תכנית ההתערבות נרקמת ומיושמת למקסימום אימפקט.

הפתרונות שלנו

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן