קבלת החלטות בתנאי אי ודאות

קבלת החלטות בתנאי אי ודאות – אתגרי הניהול

המציאות המורכבת של ימינו, המתאפיינת בשינויים מהירים ורמת אי ודאות גבוהה, קוראת למנהיגות אחרת – מנהיגות שנוגעת, מייצרת חיבורים ומעודדת השתתפות של אנשים וצוותים לעבודה מהירה ודינמית.

מנהלים נדרשים לאמץ "שתי ידיים ניהוליות": יד אחת אוחזת בכלים "מסורתיים" שמייצרים תכנון, חיזוי, יעילות, איכות וסדר, בעוד היד השנייה מעודדת כלים ניהוליים ש"מייצרים אי סדר" (חדשנות, גמישות, זריזות, מבנים ותהליכים שוברי פרדיגמות מסורתיות, ניהול עצמי).

נדרש שילוב בין שמירה על חוזקות ליבה לבין חדשנות שמנצלת את הליבה ומושכת אותה קדימה.

כל אלה ועוד מחייבים שינוי והתאמה אישית של סגנון הניהול ושל דרכי ההתנהלות

קבלת החלטות בתנאי אי ודאות – מה אנחנו מציעים?

הגישה שלנו נתמכת על ידי עקרונות הממקסמים אינטליגנציה קולקטיבית בעולם בו הפתרונות והרעיונות אינם עוד נמצאים אצל מנהיג אחד, או בהשקפה אחת.

הליווי שלנו כולל סדנאות, ייעוץ אישי, התאמת תהליכי הניהול בארגון ועוד במסגרתם נחשוף את התפיסה ונאמן את היכולת לפתוח ולהחזיק מרחבים בשיטה של Co-creation  לעידוד תהליכים שמייצרים חדשנות, גמישות וזריזות.

התהליך כולל התבוננות פנימית על דפוסי ההתנהגות והניהול האישי במצבי שינוי ואי ודאות, ועל בסיס אלו אימון בטכניקות להובלת אנשים וצוותים במצבים מורכבים.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

ליועצים בחברת גפן ייעוץ ניהולי ניסיון רב שנים בעבודה עם מנכ"לים והנהלות ואנו יודעים להצביע על תהליכים שהביאו לשיפור משמעותי ביכולת התחרותית של לקוחותינו.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

הלקוח במרכז

עירא הולצר, CTO at Playtika

"אני עובד עם זיו כבר זמן מה. עזרתו בגיבוש קבוצת המנהלים שלי וליטוש הכלים הניהוליים הייתה ייחודית. זיו מגיע ממקום מאד פרקטי וענייני, מדבר בגובה העיניים ובצורה ישירה, ובעל יכולת נדירה להגיע ל"לב העניין"

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן