סדנאות פיתוח מנהלים

סדנאות פיתוח מנהלים לאתגרי הניהול החדש

למעשה, אנחנו מדברים היום על סדנאות לפיתוח אנשים…. אנחנו מבינים שבארגונים של היום גם מנהלים וגם לא מנהלים זקוקים למרחב צמיחה והתפתחות.  סדנאות פיתוח מטרתן לאפשר למנהלים וכן לכל עובד בארגון, בלי קשר לדרג, לחשב מחדש את תפיסת התפקיד, להתחבר למטרות האישיות והמקצועיות שלו וללמוד כלים להתנהלות בסביבה ארגונית מורכבת ומשתנה.

אנחנו מציעים מגוון רחב של סדנאות פיתוח מנהלים המתמקדות באזורים שונים כגון פיתוח מודעות עצמית ומודעות לאחרים, תקשורת אפקטיבית, ניהול ממשקים, חשיבה מצמיחה, בניית שותפויות, פיתוח האחר ועוד נושאים מגוונים בעולמות הניהול

סדנאות פיתוח מנהלים: הקווים המנחים

כמה עקרונות חשובים בסדנאות פיתוח מנהלים ואנשים:

  • סדנאות המנהלים הינן כלי אפקטיבי להשגת רתימה טובה של העובדים לחזון ולמטרות של הארגון. איך? כאשר ניתנת ההזדמנות לבחון את מהות העבודה, את הערך שאני מביא ואת המשמעות של התרומה שלי, וכל זאת בסביבה בטוחה, מונחית וחיצונית ליומיום שלי, נוצרת תחושת שייכות גדולה יותר עם הארגון בו אני עובד.

 

  • בסדנאות קורים דברים שלא קורים במקום אחר… מהלך הסדנא מתוכנן בקפידה כך שיענה על הצורך המדויק של הצוות או הקבוצה בעת הנוכחית ועל ידי כך מתאפשרת שיחה ופתיחות שביומיום בדרך כלל לא קורים. נושאים קונפליקטואליים יכולים לקבל מקום באופן מובנה ומתווך ובכך המשתתפים מרגישים הקלה שהצליחו לבטא את רחשי ליבם.

 

  • סדנאות פיתוח מנהלים המשלבות חומרים תיאורטיים בהתאם לנושא המבוקש, אך הדגש הוא על התנסויות חווייתיות, אימון במתודולוגיות, סימולציות ומשחקי תפקידים. המשתתפים נחשפים למודל או לעקרון, ומיד מתנסים בו באופן אקטיבי, אם בזוגות או בקבוצות עבודה קטנות, ואם במליאה.

 

  • המנחים שלנו מביאים לסדנאות שיטות עבודה מתקדמות והרבה עזרים אפקטיביים המעודדים התפתחות קולקטיבית. אנחנו נעזרים במתודולוגיות שונות כגון קונסטלציה ארגונית, טכנולוגיות השתתפותיות, עבודה עם כלים השלכתיים שונים ועוד.

 

סדנאות פיתוח מנהלים ואנשים מתקיימות פנים אל פנים או בסדנאות מקוונות. ניתן להזמין סדנא בודדת או סדרת סדנאות מודולרית בנושאים רלוונטיים לארגון, ובכל מקרה כל סדנא נתפרת למידה ולצורך הספציפיים של הלקוח.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

ליועצים בחברת גפן ייעוץ ניהולי ניסיון רב שנים בעבודה עם מנכ"לים והנהלות ואנו יודעים להצביע על תהליכים שהביאו לשיפור משמעותי ביכולת התחרותית של לקוחותינו.

שירותי הייעוץ של גפן יעוץ ניהולי
כוללים – סדנאות, יעוץ וליווי של
צוותי ניהול, יעוץ וליווי אישי של
מנהלים בכל הדרגים ובצמתי חיים/
קריירה קריטיים, כלי אבחון אישי/
צוותי/ארגוני וסקרים.

הלקוח במרכז

מירב לוין-גדות, ‏Head of HR Amdocs Delivery

נושא השותפויות ועבודת הממשקים זוהה אצלנו כמיקוד עסקי קריטי שיאפשר לאמדוקס להגיב מהר יותר לצרכי ‏הלקוחות והשוק הדינמי שבו אנחנו פועלים.‏ אני רוצה להודות לך לאלינור ולכל צוות המנחים של גפן על תכנית מאד משמעותית שעברנו. התרשמתי מאד מהאופן ‏שבו הצלחתם לקחת קבוצות של מנהלים מכל העולם, לגרום להם להתבונן לעומק בדפוסי הניהול שלהם ולהקנות ‏כלים ופרקטיקות שהמנהלים הצליחו לאמץ באופן מידי.‏ ההנחיה והחומרים שלכם הותאמו למדיה הווירטואלית תוך שמירה מעוררת הערכה על האיכות והעומק של חוויית ‏הלמידה.‏ אני מודה לכם על השותפות איתנו, צוות משאבי אנוש, וההליכה יד ביד לאורך הדרך.‏ מצפה להמשך

הצטרפו להצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם